بعضی اوقات برای همه ما ممکن است سوالات مشابهی مطرح باشد که همگی پاسخ های یکسانی دارند.

بنابراین تصمیم گرفتیم تعدادی از سوالات پر تکرار که از ما پرسیده میشد را برای شما لیست کنیم، شاید به جواب خودتون برسین، اما اگر سوال شما در بین این پرسش ها نبود حتما با 02133917959 یا 02133918307 تماس بگیرید.

سوالات پر تکرار

بله. استاد کالا در بازار تهران به آدرس خیابان خیام شمالی،‌ روبروی پارک شهر، خیابان صوراسرافیل، پلاک ۸۵ سالیان متمادی است که فعالیت دارد و روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ و پنجشنبه ها ۹ صبح تا 14 افتخار خدمت رسانی به مشتریان محترم را دارد.

ارسال کالاها در تهران عموماً از طریق خودروهای وانت شکل میگیرد اما برخی اوقات با توجه به اندازه و ابعاد کالاهای کوچک، ارسال با پیک های موتور بدست مشتریان میرسد.

ارسال کالا به شهرستان ها از طریق باربری، تیپاکس و یا پست صورت می گیرد و در غیر این صورت از طرق مختلف طبق سلیقه مشتریان و با هماهنگی آنها ارسال خواهد شد.

خرید های کلی یا عمده،‌ در اقلام مختلف، معانی متفاوتی دارند. به طور مثال در شیرآلات بهداشتی حداقل یک کارتن  به بالا، در استاد کالا یک سفارش عمده نام میگیرد و همین طور در اقلام دیگر نیز از لحاظ تعداد متفاوت است.

بنا براین در صورت دارا بودن سفارش های عمده با کارشناسان استاد کالا تماس بگیرید تا از مزایای خریدهای عمده بهره مند شوید.

خرید عمده از استاد کالا به قشر خاصی محدود نمیگردد و شرایط برای همه مشتریان یکسان خواهد بود.

سازندگان آپارتمان،‌ انبوه سازان، و به طور کلی تمام کسانی که در ضمره فعالیت استادکالا مشغول به کسب و کار هستند میتواند از طریق تماس تلفنی و بیان شرایط خود از تخفیفات و شرایط خرید کلی استاد کالا بهره ببرد.

به طور کلی گارانتی و خدمات پس از فروش به دو صورت است:

  1. کالاهایی که از طرف شرکت های تولیدی دارای گارانتی است: شروع گارانتی این کالا ها همزمان با صدور فاکتور از سمت استاد کالا بوده و طبق تعهد شرکت سازنده مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش از تاریخ فاکتور محاسبه می گردد.
  2. کالاهایی که شامل گارانتی استاد کالا هستند: شروع گارانتی این کالاها نیز طبق تعهدات استاد کالا از تاریخ فاکتور بوده و مشکلات پیش آمده ی احتمالی بر عهده استاد کالا می باشد.

معمولا همیشه و همه جا میشنویم که هرچی پول بدی آش میخوری یا هیچ ارزونی بی حکمت نیست!!!

اما ما در استاد کالا به شما میگوییم که هر گرانی هم با علت نیست!!!

خیلی اوقات میبینیم که بعضی کالا ها صرفا بدلایلی غیر از کیفیت بالاتر، قیمت های بالاتری نسبت به کالای مشابه خود دارند. دلایلی مثل صرفاً برند مطرح تری بودن، در صورتی که بین دو کالا با کیفیت یکسان نمیتواند تعیین کننده باشد.

ما در استاد کالا این تعهد را به شما میدهیم، در صورتی که شما از کارشناسان ما،‌ در این زمینه درخواستی داشته باشین، صادقانه پاسخگوی شما باشیم و شما را به بهترین نحو راهنمایی کنیم.

در امر خرید و ارسال سفارش، استاد کالا صرفاً شخص خریدار را میشناسد و تمام هماهنگی ها با وی صورت میگیرد. پس طبیعی است که کالای ارسال شده در مقصد فقط به شخص خریدار تحویل گردد.

اما در صورتی که ایشان در محل حضور نداشته باشند، کالا به شخصی که نام ایشان با ما از طرف خریدار هماهنگ شده باشد، پس از رویت کارت شناسایی وی تحویل و رسید می گردد.