مناطق 22 گانه

مشتریان محترم ساکن شهرستان

مدت زمان ارسال کالا

1. چنانچه تا قبل از ۱۲ ظهر سفارش کامل صورت بگیرد همان روز است.

2. چنانچه بعد از ساعت ۱۲ ظهر سفارش کامل صورت بگیرد،‌ ارسال کالا در صورت امکان همان روز یا ممکن است به فردای آن روز موکول گردد.

نکته: اگر شخصی بعد از ساعت ۱۲ ظهر اقدام به سفارش گذاری نماید و قطعا برای همان روز نیاز به دریافت کالای خود داشته باشد و سفارش وی شامل ارسال رایگان گردد می تواند با پرداخت هزینه ارسال کالای خود را در همان روز تحویل بگیرد.

هزینه های ارسال

* خرید تا سقف پنج میلیون تومان:

1. تسویه در محل مورد نظر مشتری بعد از تحویل کالا.

2. هزینه ارسال با مشتری. (طبق مصوب اتحادیه)

3. ارسال توسط پیک های طرف قرار داد.

* خرید بالای پنج میلیون تومان:

1. تسویه در محل مورد نظر مشتری بعد از تحویل کالا.

2. هزینه ارسال رایگان.

3. ارسال توسط پیک های طرف قرارداد.

شرایط تحویل کالا

مسئولیت تحویل کالا به صورت کاملا صحیح و سالم بر عهده ما است.لذا مشتریان محترم در هنگام تحویل کالا از نظر ظاهری و فیزیکی کالای خود را بررسی کرده و تاییدیه سلامت آن را به ما ارئه می نماید.

در صورتی که کالای تحویل شده دارای مشکلات ظاهری باشد باید از تحویل گرفتن کالا خودداری کرده و بلافاصله مراتب را به کارشناسان استاد کالا اطلاع دهند.

بنابراین بدیهی است بعدازدریافت کالا و ارائه تاییدیه هیچ ادعایی بابت ایرادات ظاهری پذیرفته نخواهد بود. اما اگر کالا از نظر فنی دارای ایراد یا مشکلی باشد، هیچ نگران نباشید. در این حالت شما از پشتیبانی و حمایت استاد کالا بهره خواهید برد و ما از طریق پیگیری موارد مربوط به گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت ها جهت تعویض یا تعمیر کالا از شما پشتیبانی خواهیم کرد.

شامل تمام نقاط کشور

مشتریان محترم ساکن شهرستان

مدت زمان ارسال

مدت زمان ارسال کالاها برای مشتریان ساکن شهرستان، بین دو تا سه روز متغیر است که زمان انجام ثبت سفارش در مورد زمان و نحوه ی ارسال کالا با مشتری هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت.

بدیهی است برای آن دسته از مشتریانی که برای دریافت کالای خود در شهرستان عجله دارند نیز تمهیداتی اندیشیده شده است که در زمان ثبت سفارش به آگاهی آنها خواهد رسید.

هزینه های ارسال

* خرید تا سقف پنج میلیون تومان:

1. پرداخت و تسویه قبل از تحویل کالا.

2. هزینه ارسال با مشتری.

3. ارسال توسط تیپاکس – پست – باربری(به انتخاب مشتری و شرایط موجود زمان ارسال)

* خرید بالای پنج میلیون تومان:

1. پرداخت و تسویه قبل از تحویل کالا.

2. هزینه ارسال تا باربری تهران رایگان.

شرایط تحویل کالا

تحویل کالای سالم و بدون مشکل به بخش حمل و نقل از مسئولیت های ما به شمار می آید و لازم است مشتریان محترم زمان تحویل گرفتن کالای خود، آن را از لحاظ فیزیکی و ظاهری بررسی کنند.

در صورت بروز مشکل و یا ایراد ظاهری یا فیزیکی از تحویل گرفتن آن خودداری و مراتب را با مسئولین حمل و نقل و کارشناسان ما در میان بگذارند.

در خصوص ایرادات و مشکلات احتمالی فنی نیز جای نگرانی وجود ندارد و مشتریان محترم شهرستان هم از حمایت ما برخوردار خواهند بود.