تضمین مرجوعی کالای خریداری شده

شرایط مرجوع کردن کالای خریداری شده نیز مانند شرایط تعویض کالا میباشد. با این تفاوت که در این حالت هزینه های حمل و ارسال کالا و رسیدن به دست مشتری و همچنین هزینه های مربوط به مرجوعی برعهده مشتری خواهد بود.

خریداران محترم می توانند برای ارجاع کالا هم به صورت حضوری، هم به صورت ازسال از طریق پیک یا پست و همچنین می توانند در صورت تمایل با هماهنگی استاد کالا از نیروهای حمل استاد کالا استفاده کنند.

توجه : در صورتی که علت مرجوعی کالا مشکلی از سمت کارخانه تولیدکننده باشد و یا متوجه استاد کالا گردد، در این صورت هیچ گونه هزینه ای جهت ارسال کالا خریدار محترم اخذ نخواهد شد و در صورت لزوم کالای جدید با ارسال رایگان مجدداً به دست خریدار خواهد رسید.

توجه : در صورتی که بدون هیچ علتی کالای خریداری شده توسط مشتری مرجوع گردد از مبلغ پرداختی مشتری در ازای همان کالا 10 درصد کسر شده و مابقی به حساب مشتری محترم واریز میگردد.

تضمین امکان تعویض کالا

گاهی اوقات پیش می آید که شخصی در انتخاب خود دقت کافی را نداشته و یا دچار اشتباه شده و کالایی که نیاز ندارد را سفارش می دهد.

نگران نباشید. شما می توانید ظرف مدت 48 ساعت از زمان تحویل کالا، کالای خود را تعویض نمایید. فقط در نظر داشته باشید اگر کالای شما مشمول شرایط ارسال رایگان شده باشد، هزینه های مربوط به بازگشت و ارسال مجدد جهت تعویض کالا بر عهده خریدار خواهد بود.

ضمناً کالای تعویضی می بایست کاملا با شرایطی که از استاد کالا تحویل گرفته شده است تحویل استاد کالا گشته و تعویض گردد. در صورت وجود ایراداتی مانند پارگی، زدگی  شکستگی، خط و خش و موارد مشابه  و همچنین انقضای مدت زمان در نظر گرفته شده برای تعویض مسوولیتی متوجه استاد کالا نخواهد بود.

(در صورتی که علت تعویض کالا مشکلی از سمت کارخانه تولیدکننده باشد و یا متوجه استاد کالا گردد، در این صورت هیچ گونه هزینه ای جهت ارسال مجدد کالا و تعویض آن از خریدار محترم اخذ نخواهد شد و کالای جدید با ارسال رایگان مجدداً به دست خریدار خواهد رسید.)